Sposób przyznawania kredytu dla firm bez zaświadczeń

Każdy klient baku, który stara się o kredyt dobrze wie czym jest ocena ryzyka kredytowego. Dlatego nawet właściciele dobrze prosperujących firm muszą spełniać określone kryteria, aby mogli otrzymać dofinansowanie dla przedsiębiorstw w formie zwrotnej przygotowanej przez bank.

W związku z tym również kredyt dla firm bez zaświadczeń udzielany jest dopiero wówczas, gdy ich właściciele przedstawią odpowiednie dokumenty. Jednak sporym ułatwieniem dla nich jest fakt, że takie dokumenty mogą być przez nich umieszczane w systemie Obrotomierz, a dzięki temu nie trzeba pokazywać w oddziale banku odpowiednich zaświadczeń urzędowych.

Decyzja o przyznaniu takiego kredytu firmowego zostanie podjęta bardzo szybko, a umowa kredytowa będzie mogła zostać podpisana w najbardziej dogodnym terminie i miejscu.

Jedynymi dokumentami, jakie musi przygotować właściciel przedsiębiorstwa starający się o kredyt bez zaświadczeń są wyciągi bankowe stanowiące dowód na wysokość posiadanych przez niego obrotów w ciągu sześciu miesięcy poprzedzających złożenie wniosku.

To sprawia, że tego rodzaju kredyt dla firm jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla nowych firm. Jego posiadanie może także pozytywnie wpłynąć na jakość funkcjonowania przedsiębiorstw posiadających już większe doświadczenie, ich właściciele muszą jednak podczas starania się o kredyt przedstawić jeden z wybranych przez siebie dokumentów dodatkowych. Więcej na ten temat można przeczytać między innymi na stronie https://www.ideabank.pl/kredyt-przez-internet-obrotomierz.

Comments are closed.

Październik 2019
P W Ś C P S N
« Wrz    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
 • Jak można wykorzystać palety Poznań?

  Jak można wykorzystać palety Poznań?

  Palety mają prostą drewnianą konstrukcję i zależnie od swojej klasy różnią się udźwigiem. Znajdują one zastosowanie przede wszystkim w przestrzeni magazynowej. Z jednej strony pozwalają przenosić ładunki za pomocą wózków widłowych, z drugiej zaś izolują umieszczany na nich towar od podłoża, a tym samym – od wilgoci. Są one niezbędne również podczas załadunku. Przede wszystkim …Read More »
 • Giełda walut – frank szwajcarski

  Giełda walut – frank szwajcarski

  Giełda walut to nic innego jak platforma internetowa, która służy do zakupu oraz sprzedaży walut. Tam można zarówno kupić, jak i sprzedać franka szwajcarskiego. Na stronie internetowej danej giełdy znajdują się cenne informacje, takie jak – średni kurs franka na świecie, a także wykres notowań CHF. Na podstawie tych właśnie aktualności, klienci mogą łatwo określić …Read More »
 • Ciemieniucha – odwieczny problem

  Ciemieniucha – odwieczny problem

  Dla wielu wyrażenie ciemieniucha nie mówi zbyt wiele, jednakże można się założyć, że każdy z nas miał z nią do czynienia w mniejszym lub większym stopniu. Jest to bardzo powszechny problem skórny, który pojawia się przede wszystkim u dzieci i dotyka niemal trzy czwarte populacji niemowląt. Jest to niesamowicie dużo i wielu specjalistów uważa, że …Read More »