Oprogramowanie dla przychodni lekarskiej – elektroniczna recepta

Chyba każdy z nas przyzwyczaił się już do tego, że przychodząc do lekarza, otrzymujemy receptę wypisaną odręcznie, na specjalnym formularzu. Dlatego, teraz kiedy udajemy się do nowoczesnego gabinetu czy przychodni, wydaje nam się nieco dziwne to, że lekarz wręcza do ręki receptę wypisaną w komputerze. Tak w dzisiejszych czasach zaleca się stosowanie konkretnych leków.

Lekarz, który musi wypisać receptę swojemu pacjentowi, wystarczy, że wystuka na klawiaturze odpowiednie dane, a także nazwę leku. Wówczas pozostaje mu już tylko dokonać wydruku, co przebiega błyskawicznie. Złożony na recepcie podpis wpływa na ważność tego wydruku i tym samym możliwość zrealizowania zakupu w zupełnie dowolnej aptece.

Nowoczesne oprogramowanie dla przychodni lekarskich to narzędzie, które umożliwia wygodne i szybkie wypisywanie recept właśnie za pomocą komputera i drukarki. Oprogramowanie jest bardzo łatwe oraz wygodne w użyciu. Wypisanie recepty zajmuje dosłownie chwilę. To znacznie skraca czas wizyty i sprawia, że pacjent czuje się, jakby był obsługiwany na wysokim poziomie. Teraz w końcu może spokojnie rozczytać, jaki lek będzie stosował i jaki musi wykupić w aptece.

Profesjonalne oprogramowanie dla przychodni lekarskiej poprawi jakość pracy lekarzy, a także pozostałych pracowników tego punktu. Sprawi, że pacjenci zaczną chodzić do takiej przychodni chętniej. Recepty to tylko jedna z wielu funkcji tego narzędzia. Dodatkowe informacje o oprogramowaniu można pozyskać ze strony http://www.mediporta.pl/funkcje/.

Comments are closed.

Październik 2019
P W Ś C P S N
« Wrz    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
 • Dobre preparaty dla alergików

  Dobre preparaty dla alergików

  Osoby chore na alergię muszą uważać na to, jakiego rodzaju preparaty witaminowe są przez nie przyjmowane. Dotyczy to przede wszystkim tych osób, które posiadają jakiegoś rodzaju alergie pokarmowe lub alergie na niektóre z witamin czy minerałów. Dlatego nie mogą one ze spokojnym sumieniem kupować wielu spośród dostępnych w sprzedaży preparatów witaminowych. Jednak nawet takie osoby …Read More »
 • Biznesowy rozwój indywidualny

  Biznesowy rozwój indywidualny

  Czy działając dziś na rynku w pewien sposób mamy na celu powielanie schematów? Oczywiście że nie, założeniem indywidualnych przedsiębiorstw staje się stawianie dość mocno na pewną niepowtarzalność, szeroko rozumiane zmiany w elementach które mamy okazję widzieć. Zmiana polega na pewnej szeroko rozumianej konkurencji, kiedy jedna z firm wychodzi z projektem telefonu, kolejna w pewien sposób …Read More »
 • Działania marketingowe

  Działania marketingowe

  Działania marketingowe mają pomóc odnieść sukces oferowanym przez przedsiębiorstwo produktom oraz usługom. Przede wszystkim należy określić możliwości rynkowe. Zaspokojenie potrzeb klientów sprawi, że produkt okaże się strzałem w dziesiątkę. Oczywiście nie jest to takie proste. potrzeba przeprowadzić badania rynkowe, ankiety i otrzymamy odpowiedź czego na rynku brakuje i jak daną lukę możemy zapełnić. Należy pamiętać, …Read More »