Oprogramowanie dla przychodni lekarskiej – elektroniczna recepta

Chyba każdy z nas przyzwyczaił się już do tego, że przychodząc do lekarza, otrzymujemy receptę wypisaną odręcznie, na specjalnym formularzu. Dlatego, teraz kiedy udajemy się do nowoczesnego gabinetu czy przychodni, wydaje nam się nieco dziwne to, że lekarz wręcza do ręki receptę wypisaną w komputerze. Tak w dzisiejszych czasach zaleca się stosowanie konkretnych leków.

Lekarz, który musi wypisać receptę swojemu pacjentowi, wystarczy, że wystuka na klawiaturze odpowiednie dane, a także nazwę leku. Wówczas pozostaje mu już tylko dokonać wydruku, co przebiega błyskawicznie. Złożony na recepcie podpis wpływa na ważność tego wydruku i tym samym możliwość zrealizowania zakupu w zupełnie dowolnej aptece.

Nowoczesne oprogramowanie dla przychodni lekarskich to narzędzie, które umożliwia wygodne i szybkie wypisywanie recept właśnie za pomocą komputera i drukarki. Oprogramowanie jest bardzo łatwe oraz wygodne w użyciu. Wypisanie recepty zajmuje dosłownie chwilę. To znacznie skraca czas wizyty i sprawia, że pacjent czuje się, jakby był obsługiwany na wysokim poziomie. Teraz w końcu może spokojnie rozczytać, jaki lek będzie stosował i jaki musi wykupić w aptece.

Profesjonalne oprogramowanie dla przychodni lekarskiej poprawi jakość pracy lekarzy, a także pozostałych pracowników tego punktu. Sprawi, że pacjenci zaczną chodzić do takiej przychodni chętniej. Recepty to tylko jedna z wielu funkcji tego narzędzia. Dodatkowe informacje o oprogramowaniu można pozyskać ze strony http://www.mediporta.pl/funkcje/.

Comments are closed.

Sierpień 2019
P W Ś C P S N
« Maj    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
 • Szybki serwis sprzętu AGD

  Szybki serwis sprzętu AGD

  Każda pani domu stara się jak najlepiej dbać o swoją zmywarkę. Kupuje więc najlepsze środki do zmywania, regularnie czyści filtry, ale często okazuje się to niewystarczające, dochodzi do nagłej awarii i sprzęt przestaje działać. Wydaje się wtedy, że trzeba będzie się pożegnać z krystalicznym blaskiem szklanek i kieliszków, ale na szczęście można skorzystać z usługi …Read More »
 • Jakość, a niezależność

  Jakość, a niezależność

  Kształtujący się rynek ukazuje nam jak bardzo pewne rozpoznawanie klientów staje się wyznacznikiem budowania bardzo nowoczesnej strategi biznesowej, wiedza wykorzystana w pewien ciekawy sposób pozwala na budowanie zaufania klientów. Obecnie filmy reklamowe, czy akcje promocyjne z jakimi każdy z nas na co dzień jest w stanie się zapoznawać sprawia ,że jedne firmy cieszą się wielką …Read More »
 • Kształtujące się wymagania

  Kształtujące się wymagania

  Kilka lat temu Polski rynek był miejscem dość specyficznie zamkniętym na międzynarodowe możliwości, obecnie pewne działania zmian, dostosowanie się do nowocześniejszych rynków sprawiają, że znacznie chętniej podejmujemy ryzyko działania, rozwijania własnych biznesów w szerokim zakresie. Nowoczesne możliwości to internet który staje się czynnikiem szczególnie ważnym dla milionów użytkowników, możliwość spędzania bardzo ciekawie czasu, ale także, …Read More »